Lodowe Szczyty
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Lodowe Szczyty

Nowe Lodowe Szczyty SPECJALNIE DLA WAS na http://8mieczy.rpg-board.net/ (to nie żart)
 
IndeksIndeks  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Nataniel Orcrest

Go down 
AutorWiadomość
Orcrest




Liczba postów : 2
Registration date : 18/04/2011

Nataniel Orcrest Empty
PisanieTemat: Nataniel Orcrest   Nataniel Orcrest I_icon_minitimePon Kwi 18, 2011 4:19 pm

1. Heloł, jestem z imienia Maciej, lat około 20, bardzo lubię odgrywać postaci, lecz nie miałem zbyt dobrych doświadczeń z papierowym RPG pokroju D&D - mistrzowie i inni gracze skupiali się przede wszystkim na walce, a z moją postacią, którą tworząc kładłem większy nacisk na historię niż na system, nikt nie wiedział co zrobić. I się nudziłem Sad
2. O tobie nie wiem nic Wink ale do postaci, którą sobie umyśliłem ten setting pasuje najbardziej
3. Ponad przeciętna znajomość, acz bez rewelacji Smile to znaczy, czytam raczej te mniej popularne tytuły, ale polskiej fantasy w znakomitej większości nie trawię (choć wiedźmin wymiata)
4. Pierwszy mój kontakt z fantasy to było najprawdopodobniej Slayers na TVNSiedem Wink
5. Tu powinna znajdować się wzmianka o napisaniu opowiadania, ale o sposobie sprawdzenia waszych umiejętności zadecyduje dopiero gdy zobaczę wstępne podanie (czyt. czekaj na odpowiedź po napisaniu podania)
Powrót do góry Go down
 
Nataniel Orcrest
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Nataniel Holetner

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Lodowe Szczyty :: Elliolan :: Zachodnie Wybrzeże :: Podania-
Skocz do: